Praha - Bazilika svatého Petra a Pavla Vyšehrad

Kód: IMG_8168
Pražský svět: Praha - Bazilika svatého Petra a Pavla Vyšehrad


Objednat:     Počet: ks  


FOTOGRAFIE NA FOTOPAPÍŘE BEZ RÁMU

Umělecká a výstavní grafika. Fotorealistický tisk na lesklý/matný fotopapír 230 g/m2, který je nejoblíbenější ze všech fotopapírů. Poskytuje vynikající kontrast i barevný rozsah a jeho jemná textura vdechne výtiskům život. Výsledná fotografie je vytištěna na špičkových fotografických tiskárnách. Povrch fotografie je stálobarevný až desítky let.

Dodací lhůta je 3 - 5 pracovních dnů od objednání a zaplacení celkové ceny.

 

FOTOGRAFIE NA PLASTOVÉ KAPA DESCE

Fotografie vytištěná na bílé odlehčené PVC desce (tvrzená pěna), která je velmi lehká, ale zároveň pevná. Tisk je realizován ve fotokvalitě na samolepicí fólii, která se následně kašíruje (lepí pomocí speciálního zařízení) na PVC desku. Tisk je odolný vůči UV záření. Odlehčená PVC deska je také známá jako „KAPA deska“ nebo „KOMATEX deska“.
 
Dodací lhůta je 3 - 7 pracovních dnů od objednání a zaplacení celkové ceny. 
 
 
FOTOOBRAZ NA BAVLNĚNÉM PLÁTNĚ

Digitální tisk na umělecké bavlněné plátno 340 g/m2, které je následně nataženo na rám z borovicového dřeva. Tloušťka rámu (profil) je 19mm .Tisk fotografií na plátno, je realizován ve vysokém rozlišení. Fotoobraz lze vybrat s potištěnými nebo nepotištěnými bočními stranami. Obraz je nainpregnován tekutým laminem (matné) které vytvoří „neviditelný“ film. Takový obraz můžete mýt „na mokro“. Je odolný vůči UV záření (barevná stálost je minimálně 75 let) a vlhkosti. Lamino ochrání plátno i proti případnému poškrábání.

Dodací lhůta je 7 - 10 pracovních dnů od objednání a zaplacení celkové ceny.