Kurz noční fotografie Prahy

Kód: KNFP 2017
Pražský svět: Kurz noční fotografie Prahy


Objednat:     Počet: ks  


Určeno pro začínající i pokročilé fotografy, kteří se snaží hlouběji proniknout do oboru noční fotografie, v ulicích jednoho z nejkrásnějších měst na světě.
 
Pokud se chcete naučit během krátké chvíle toto kouzlo zachytit, máte příležitost nahlédnout pod pokličku tvorby snových večerních a nočních snímků.
 
Co se naučíte:
 
  • Za zhoršených světelných podmínek lépe ovládat svůj fotoaparát a mít situaci (a hlavně výsledek) pod kontrolou a dosáhnout tak optimálního technického a estetického výsledku.
 
  • Používání nastavení manuálního režimu.
 
  • Jak se vyvarovat při vstupu do světa fotografie běžných začátečnických chyb, bez časově náročného a zbytečného prošlapávání slepých cest. Zjistíte tajné postupy profesionálů.
 
  • Společně projdeme za pravidelného cvakání závěrky Vašeho fotoaparátu uličkami známými i neznámými, kde se dozvíte zajímavé informace o specifikách noční fotografie jako takové.
 
Místo konání: Navštívíme historickou část Prahy, zahrnující unikátní celek Pražského hradu, Malou Stranu, Karlův most...
 
Co si vzít s sebou: Digitální zrcadlovku, základní zoom objektiv přibližně 18-55mm, nabitou baterii + ideálně náhradní baterii a stativ. Pokud stativ zatím nemáte, mohu Vám ho zapůjčit.
 
Délka kurzu: 3 - 5 hodin
 
Kapacita akce: max. 5 účastníků
 
Lektor: Marek Nahodil