Kurz noční fotografie 2020

Kód: KNF2020
Pražský svět: Kurz noční fotografie 2020


Objednat:     Počet: ks  


Fanoušky stmívání nemusí být jen ti, kdo mají rádi romantické filmy o upírech, ale také ti, kdo rádi fotí noční krajinu.
 
Krajina zahalená do šera má své zvláštní kouzlo, které očima postřehne každý, ale dokázat ho zachytit na fotografii už tak snadné není. Absolvujte kurz nočního focení, při němž se naučíte pořizovat snímky v těchto stížených světelných podmínkách jedna radost.
 
S lektorem kurzu Markem Nahodilem se vydáte do ulic jednoho z nejkrásnějších měst na světě – navštívíte historickou část Prahy, Malou Stranu, Karlův most a další místa, kde si během krátké chvíle osvojíte, jak kouzlo těchto lokalit zachytit a nahlédnout pod pokličku tvorby snových nočních snímků. Kurz je určen pro začínající i pokročilé fotografy a vzhledem k tomu, že maximální počet účastníků je 5, bude mít lektor dostatek prostoru, aby se každému z nich individuálně věnoval.
 
Zvolit si můžete kurz o délce 3 nebo 5 hodin, přičemž termíny pro obě varianty jsou stejné, rovněž i náplň kurzu. Rozdíl spočívá pouze v tom, že delší kurz poskytuje větší prostor na nácvik focení a zahrnuje také půlhodinovou přestávku na občerstvení (není zahrnuto v ceně kurzu) a diskusi nad již pořízenými snímky.
 
Co se naučíte:
  • Za zhoršených světelných podmínek lépe ovládat svůj fotoaparát.
  • Používání nastavení manuálního režimu (čas/clona/iso/vyvážení bílé)
  • Jak se vyvarovat běžných začátečnických chyb.

Místo konání: Navštívíme historickou část Prahy, zahrnující unikátní celek Pražského hradu, Malou Stranu, Karlův most...